Konzultace

"Nikdo jiný není zodpovědný za to, co se ti přihodí, než ty sám. Ti druzí jsou pouhými nástroji našich příhod." Eduard Tomáš

Konzultace je rozhovor s vámi. O všech vašich bolestech, starostech, nemocech, ale i radostech. O tom, co by mělo být lepší, co byste chtěli změnit.

Abych Vám mohla účinně pomoci, potřebuji dále znát váš současný fyzický stav, psychický stav a alespoň orientačně fyzický a psychický stav v minulosti. Čím více informací o Vás budu mít, tím přesnější bude léčba.

Ke konzultaci nebudete potřebovat žádná lékařská vyšetření či výsledky testů, pokud však nějaké máte, rozhodně je při vaší léčbě zohledním.

První konzultace trvá zhruba hodinu, až hodinu a půl. Po společné konzultaci následuje moje práce na zpracování Vašeho případu, po které vám zašlu léky. Obvykle na 3 – 4 měsíce, po kterých by měla následovat kontrolní konzultace, která je kratší, obvykle půl hodiny až hodinu.

Při léčbě se zaměřím na váš největší problém, ovšem v kontextu se všemi vašimi dalšími problémy a souvisejícími potížemi.

Na konzultaci se můžete objednat telefonicky nebo emailem. Pokud máte nějaký dotaz, můžete využít formulář přímo na této webové stránce.

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo problém, neváhejte mne kontaktovat: